EMTEMT
Tarihçe

Şirketimiz, 1990 yılının Ekim ayı başında, kurucularından olduğu ve 25 seneyi aşkın Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüttüğü Gama Şirketler Grubu’ndaki aktif görevinden ayrılan Yüksel Erimtan, ve arkadaşları tarafından kurulmuştur. Yüksel Erimtan, sektördeki başarılı çalışma hayatı ve tecrübeleri ile kurulacak bu şirketin daha ziyade müşavirlik yönünün ağır basmasını öngörmüş olsa da, kuruluşunun ikinci ayında imzalanan sözleşme ile ilk olarak Türkiye’de, sonraki yıl imzalanan bir diğer sözleşme ile de Rusya’da taahhüt işlerine başlanmıştır. 1993 yılında, Ankara’da inşaatına başlanan Portaş I konut projesi ile gayrimenkul yatırımına girilmiştir. Daha sonra Portaş II ve İstanbul’daki Azer İş Merkezi ile gayrimenkul yatırımlarına devam edilmiştir. Türkiye’deki işlere paralel olarak Rusya’da da imzaladığı sözleşmelerle sürekli büyüyen firmamız, hem Türkiye ve hem de Rusya’da büyük başarılara imza atmıştır.

Moskova’daki, Marriott Grand Hotel, Marriott Tverskaya, Marriott Avrora, çeşitli konut ve işmerkezleri 1990 lı yıllardaki projeler olarak öne çıkmaktadır.

Türkiye’de ise, Manavgat Su Temin Projesi, Pamukova Hidroelektrik Santrali, EGS Business Park-İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Projesi gibi önemli projeler hayata geçirilmiştir.

2000 li yıllardan günümüze olan süreçte ise, Rusya’nın yanında yurtdışı Pazar olarak Azerbaycan’da faaliyete başlanmış ve Sclumberger firmasının Baku Tesisleri gerçekleştirilmiştir.

Rusya’da, Moskova Üniversitesi Ekonomi ve Hukuk Fakülteleri projeleri, Holiday Inn Sokolniki, Dobri Konut ve Ofis Kompleksi, 5* Kempinski Grand Otel Gelincik, Apart Hotel Kompleksi Sadi Mari projeleri öne çıkmaktadır.

Üstlendiği projeleri, zaman, kaynak ve bütçe olanakları çerçevesinde, iş sahiplerinin yüksek beğenisine sunmayı ilke edinmiş şirketimiz, bitmiş ve devam etmekte olan işleri ile de sözkonusu ilkeye bağlılığını kanıtlamış bulunmaktadır.

Firmamız, sektörümüzde dengeli ve başarılı bir büyüme ile hem Türkiye’de hem de yurtdışında güvenilir bir isim olmuştur. Sürekli gelişmek, büyümek ve hizmet çıtamızı daha üst seviyelere çıkartma yolunda çalışmalarımızı kararlılıkla sürdürmekteyiz.

EMT Erimtan Müşavirlik Taahhüt Ticaret A.Ş.
Cinnah Caddesi No: 102/3-7. Çankaya, Ankara, 06550, T: +90 (312) 441 29 52, F: +90 (312) 441 04 84, emt@emt-erimtan.com
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz.
© 2010 EMT Erimtan Müşavirlik Taahhüt Ticaret A.Ş.
Web Tasarım