EMTEMT
Hizmet

Firmamız, kurulduğu tarihten itibaren tüm faaliyetlerinde, kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışını benimsemiştir.

Hizmet Anlayışımızın Anahtarları

Güvenilirlik
Hizmetin doğruluğu ve tutarlılığı ile hizmeti zamanında, istenen şartlarda ve aynı süreklilikte gerçekleştirebildiğimiz için güvenilirliğimiz, her proje ile daha da pekişiyor.

Memnuniyet
Zamanında, doğru ve acık bir biçimde taleplerine yanıt verebilme yeteneğimizle işverenlerimizde memnuniyet yaratıyoruz.

Verimlilik
Çalısanlarımızın yaklaşımları, doğru bilgiyi, zamanında ve doğru yerde vermeleri ve nezaketleriyle, iş ortaklarımız ve işverenlerimizle iletişimlerimizi azami verimlilikte sürdürüyoruz.

Teknoloji
Yüksek kalitede, işverenlerimizin beklentilerini tamamen, doğru ve zamanında karşılayan bir hizmet sunabilmek için teknolojiden faydalanıyoruz.

Empati
Kendimizi işverenlerimizin yerine koyarak, beklentilerinin karşılanması için azami ilgimizi işverenlerimize yöneltiyoruz.

Kalite Politikamız

Kuruluşumuz, faaliyet alanı içerisinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede karşılayacak alt ve üst yapı işleri gerçekleştirmeyi temel ilke olarak benimsemiştir.
Bu ilkemizi gerçekleştirmek üzere :

-    Projelendirme aşamasından başlayıp, işlerin tamamlanmasına kadar geçen her safhada yapılması  gerekli olan çalışmalar sürekli olarak denetlenecektir. 
-    Güvenilir kaynaklardan kaliteli malzeme temin edilecektir,
-    İşçilik hizmeti alınacak taşeronların, performansları göz önünde bulundurularak seçici davranılacaktır,
-    Teknolojik gelişmeler takip edilerek azami ölçüde bu gelişmelerden yararlanılacaktır,
-    Tüm işlerde çevrenin korunması insanlığa karşı gösterilmesi gereken bir saygı olarak görülecektir,
-    Kanun ve mevzuatlara eksiksiz olarak uyulacaktır.
-    Kalite Sisteminin devamli olarak iyileştirilmesi ve geliştirilmesi için gerekli çalışmalar devamlı olarak   sürdürülecektir.

EMT A.Ş. Yönetimi ve tüm çalışanları olarak bu kalite politikamızın gerekliliklerini devamlı olarak yerine getireceğimizi taahhüt ederiz.EMT Erimtan Müşavirlik Taahhüt Ticaret A.Ş.
Cinnah Caddesi No: 102/3-7. Çankaya, Ankara, 06550, T: +90 (312) 441 29 52, F: +90 (312) 441 04 84, emt@emt-erimtan.com
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz.
© 2010 EMT Erimtan Müşavirlik Taahhüt Ticaret A.Ş.
Web Tasarım