EMTEMT
Çevre

Çevre; insanların ve diğer canlıların yaşamları boyunca ilişkilerini sürdürdükleri ve karşılıklı olarak etkileşim içinde bulundukları fiziki, biyolojik, sosyal, ekonomik ve kültürel ortamdır. İnsan yaşamı çeşitli dengeler üzerine kurulmuştur. İnsanın çevresiyle oluşturduğu doğal dengeyi meydana getiren zincirin halkalarında meydana gelen kopmalar, zincirin tümünü etkileyip, bu dengenin bozulmasına sebep olmakta ve çevre sorunlarını oluşturmaktadır.

Firmamız, gerçekleştirdiği tüm projelerde, sadece bulunduğu ülkenin yerel kanunlarında yeralan düzenlemelere bağlı kalmaktan ziyade, ISO 14001 evrensel standardlarindaki çevre bilinci ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Üstlendiğimiz projeyi, bulunduğu yerdeki flora ve fauna özelliklerine azami dikkat göstererek; gürültü optimizasyonu, minimum hava kirliliği, atık yönetim sistemi, malzeme seçim ve tedariki, enerji tasarrufu uygulamalarını da içine alacak şekilde inşaa ediyoruz.

Gelecek nesillerin kendi ihtiyaçlarını karşılayabilmelerine engel olmadan mevcut ihtiyaçları karşılamak için, çevre bilincinin daha da yaygınlaştırılmasının sürdürülebilir kalkınmanın anahtarı olduğuna inanan bir firmayız.

EMT Erimtan Müşavirlik Taahhüt Ticaret A.Ş.
Cinnah Caddesi No: 102/3-7. Çankaya, Ankara, 06550, T: +90 (312) 441 29 52, F: +90 (312) 441 04 84, emt@emt-erimtan.com
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz.
© 2010 EMT Erimtan Müşavirlik Taahhüt Ticaret A.Ş.
Web Tasarım