EMTEMT
Başkanımızın Mesajı

Yurtiçi ve yurtdışındaki geniş deneyimlerimizi biraraya getirerek, 1990 yılında kurmuş olduğumuz EMT Erimtan Müşavirlik Taahhüt Ticaret A.Ş., geçen zaman içersinde Rusya, Türkiye ve Azerbaycan’da gerçekleştirilmiş ve gerçekleştirilmekte olan projelerimizle dikkate değer bir iş hacmine ulaşmıştır.

Üstlendiği projeleri, zaman, kaynak ve bütçe olanakları çerçevesinde, ve uluslararası kalite standardlarında, iş yapılan kişi ve kurumların yüksek beğenisine sunmayı ilke edinen firmamız, gerek bitirmiş olduğu işler gerekse devam etmekte olan işleri ile sözkonusu ilkeye bağlılığını kanıtlamış bulunmaktadır.

EMT olarak, tesis ettiğimiz güven ve müşteri memnuniyeti üzerine kurulu sağlam ilişkiler, yerli ve yabancı firmalarla kurduğumuz iş ortaklıklarıyla, sektörde kendimize başarılı ve sağlam bir yer edinmeyi başardık.

Amacımız, edindiğimiz bu güvenle hizmet alanımızı daha da geliştirmek, genişletmek ve çeşitlendirmek suretiyle, uluslararası düzeyde varlığımızı ve başarılarımızı pekiştirmektir.

 

Yüksel ERİMTAN

Onursal Başkan

Zafer RENÇBER

Yönetim Kurulu Başkanı

EMT Erimtan Müşavirlik Taahhüt Ticaret A.Ş.
Cinnah Caddesi No: 102/3-7. Çankaya, Ankara, 06550, T: +90 (312) 441 29 52, F: +90 (312) 441 04 84, emt@emt-erimtan.com
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz.
© 2010 EMT Erimtan Müşavirlik Taahhüt Ticaret A.Ş.
Web Tasarım